/

Ürün Detayı

İndirim!

Kanser Tedavisinde 110 Yöntem

20.00 13.00

ISBN 9786054025008
Yazar György Irmey
Yayınevi Gelecek Atölyesi
Sayfa Sayısı 224
Boyut 13,5 x 21
Kategori Gelecek Atölyesi
Kategoriler: ,
1 Yazar: Sadık Usta,

Açıklama

Kanser! .. Peki Şimdi Ne Olacak?

Ülkemizde her yıl 150.000 kişi ‘kanser’ tanısı alıyor. Hastalık her ne kadar ürkütücü olsa da hastalığın üzerine yürümek, tanı koyulduğu andan itibaren hastalığı öğrenmek ve tedavi yöntemleri hakkında yeterli bilgiye sahip olmak, tedavinin başarısı açısından çok önemlidir.

Kanser hastalarının en büyük sorunu kanser karşısında ne yapacaklarını bilememektir. Kanseri yazılı ve görsel basında da sosyal bir olgu olarak sık sık tartışılmasına rağmen, hastaların, tedavilerini destekleyecek nitelikte sağlıklı bilgilere ulaşmaları çoğunlukla mümkün olmamaktadır. Bu nedenle de hastalar ya sessiz kalarak kaderlerine boyun eğmekte ya da uygulanabilecek altenatif tedavi yöntemleriyle suistimal edilme korkusu yaşamaktadırlar.

Kitabın amacı; hastalıkla mücadelede hangi tedavi yönteminin daha uygun olduğuna ya da hangi tedavilerin birarada uygulanması gerektiğine karar verilirken, hasta ve hasta yakının da doktorla birlikte söz sahibi olabilmesini sağlamak ve hasta için en iyisinin ne olduğuna karar verilmesi sürecinde herkese yardımcı olmaktır.

Sepetiniz Ürün çıkartıldı. Geri Al
  • Sepetiniz Boş.