/

Ürün Detayı

İndirim!

Hipertansiyon

25.00 16.25

ISBN 9786054025053
Yazar Martin Middeke
Yayınevi Gelecek Atölyesi
Sayfa Sayısı 192
Boyut 13,5 x 21
Kategori Gelecek Atölyesi

Açıklama

Ülkemizde yaklaşık 18 milyon
hipertansiyon hastası var.
Nedenleri ve neler yapılması gerektiği bilinirse, çok kolay kontrol altında tutulabilecek bir hastalık olan hipertansiyon, tedavi edilmediği durumlarda, kalp, beyin, damar ve böbrek hastalıklarına sebep olarak öldürücü sorunlara yol açabilmektedir. Hipertansiyon bu kadar ciddi bir durumken, hastaların %40’ı tansiyonlarının yüksek olduğunu bile bilmiyor ve bugün hipertansiyon, ne yazık ki her dört ölümden birinin sebebi olarak kayıtlara geçiyor. Hipertansiyon İlaçsız Yöntemlerle De
Tedavi Edilebilir Bu kitapla; tansiyonu kontrol altında tutmanın sanıldığı kadar zor olmadığını ve bunun için mutlaka ilaç tedavisi gerekmediğini öğreneceksiniz. Kitapta sunulan öneriler yardımıyla hayatınızda yapacağınız küçük değişiklikler ve hiçbir yan etkisi olmayan doğal tedavilerle tansiyonunuzu kontrol altında tutabilecek, çok daha sağlıklı yaşayacaksınız.

Bu kitabın amacı, tansiyonunuzu kontrol altında tutmanın en kolay ve “sizin için” en doğru yollarını öğretmektir. Bu kitap sayesinde, hipertansiyon açısından risklerinizi gözden geçirecek ve kitabı elinize aldığınız andan itibaren, kendinize “yeni bir yol” çizme cesareti bulacaksınız.

Sepetiniz Ürün çıkartıldı. Geri Al
  • Sepetiniz Boş.