/

Ürün Detayı

İndirim!

Ağrısız Hayat

25.00 16.25

ISBN 9786054025046
Yazar Anita Schweiger
Yayınevi Gelecek Atölyesi
Sayfa Sayısı 176
Boyut 13,5 x 21
Kategori Gelecek Atölyesi

Açıklama

Ağrı kader değildir
Uzun bir süredir ağrıdan şikayetçisiniz ve size uygulanan tedaviler, ağrılarınızla mücadelede yeterince etkili olamadı mı? O halde yalnız değilsiniz! Her yıl milyonlarca insan, kronik ağrı şikayetiyle hastanelere başvurmakta fakat sonuç alamadan ağrılarıyla yaşamaya devam etmektedir. Oysa ağrı kader değildir.
AĞRINIZIN UZMANI OLUN
Bu kitapta; ?Ağrı nedir??, ?Ağrının nedenleri nelerdir??, ?Ağrı ile nasıl mücadele edilmelidir?? gibi soruların cevapları verilirken, okura, ağrıyı tanıma, anlama ve tedavi sürecinde etkin rol alabilme olanakları sunulmaktadır. Kitapta yeralan güncel bilgiler, ağrınızı tanımanıza yardım ederken, sizi yeniden umutlanmaya davet ediyor. Bu kitap sayesinde, sizin için uygun bir tedaviyle, bedeninizin ağrıyı unutabileceğini anlayacak, ağrıyla mücadelede farklı yöntemler öğrenecek, bazı özel ağrıların tedavisinde hangi yöntemlerin uygulanabileceğine dair tavsiyeler edineceksiniz. Bu kitap, baş ağrısı, bel ağrısı, zona ve eklem ağrısı gibi her türlü ağrınızda size yardım edecek ve ağrınızın uzmanı olmanızı sağlayacaktır.
Bu kitabın amacı, ağrılarıyla yaşamaya çalışan insanlara yeniden yaşama sevinci kazandırmak, ağrının ?yenilmez bir düşman? olmadığını, doğru yöntemlerle ve kararlılıkla üzerine yüründüğünde, ?Ağrısız Hayat?ın mümkün olduğunu anlatmaktır.

Sepetiniz Ürün çıkartıldı. Geri Al
  • Sepetiniz Boş.