/

Ürün Detayı

İndirim!

Uzaktaki Fısıltılar

18.00 11.70

Hayatı bireysel algı ve bu algılardan kaynaklı inanç ve düşünceleriyle yorumlamak üzere dizayn edilmiş insan, önce kendisinden başlamakla birlikte, anne, baba, arkadaş, sevgili, eş, çocuk, iş, para, mal, mülk ve benzeri etkenlerin de hayata dahil olmasıyla birlikte, başka bir boyut ve kimlik kazanır aslında.

Ve aslında zaman içerisinde görür ki tüm bu etkenler, insanın kendi özgün algısının dışında algılar yaratma sürecinin ana dinamikleridir.

Kendisini; hayatın kendisi dışındaki tüm dinamiklerine teslim eden ve bu dinamiklerle hayatı içselleştirebileceğini sanan insan, zaman içerisinde bu dinamiklerin esiri haline gelir.

Bu romanın yazarının yarattığı karakter; tam da bu dinamiklere teslimiyet aşamasında, kendisine yeni bir hayat kurarak, tüm bu teslimiyetlerinden kurtulmaya çalışan ve bu teslimiyetlerin bir parçası olan yaşam biçimini yeni bir yaşamla yorumlamak isteyen bir kadını ortaya koymakta ve insanın temel çabasının, “kendine dönme” isteğinin olması gerektiğini, bu yaşamdan yola çıkarak anlatmaya çalışmaktadır.

Kategoriler: ,
Yayın Evi OZAN YAYINCILIK

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Uzaktaki Fısıltılar” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetiniz Ürün çıkartıldı. Geri Al
  • Sepetiniz Boş.